Grupa Bełtowski

35-letnie doświadczenie w sprzedaży i kompleksowej obsłudze samochodów marek Volkswagen, Audi, Skoda i Subaru pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Opierając się na wykształconej i doświadczonej kadrze, działając zgodnie z procedurami producentów pojazdów oraz wykorzystując najwyższej klasy wyposażenie serwisu wraz z dostępem do pełnej aktualnej dokumentacji technicznej, zapewniamy najwyższą jakość usług przy jednoczesnym obniżeniu kosztów obsługi serwisowej.

1982 35 lat w branży motoryzacyjnej

Aktualności

Zobacz więcej aktualności

Mecenas kultury

Ideą konkursu jest wspieranie rozwoju współpracy środowisk gospodarczych z krakowskimi twórcami i instytucjami kultury. Tytuły MECENASA KULTURY KRAKOWA przyznaje corocznie Prezydent Miasta Krakowa na wniosek komisji zwanej BRACTWEM MECENATU KULTURY KRAKOWA.

Członkami Bractwa są przedstawiciele organizacji samorządu gospodarczego, środowisk i stowarzyszeń twórczych, środowisk specjalizujących się w działaniach na rzecz ochrony zabytków, reprezentant laureatów konkursu z lat ubiegłych oraz przedstawiciele Urzędu i Rady Miasta Krakowa.

Motorsport

W dniu dzisiejszym piastujemy stałą opiekę nad samochodami rajdowymi i wyścigowymi oraz przyjmujemy zlecenia zewnętrzne. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie na rynku samochodów oraz wyposażenie. Firma posiada własną, specjalistycznie wyposażoną halę serwisową o pow. ponad 1000 m2 wraz z działem budowy silników sportowych. Budujemy kompleksowo samochody wyczynowe do wszystkich dyscyplin sportu motorowego.

Obsługujemy samochody na zawodach oraz między nimi. Przygotowujemy kompleksową logistykę oraz zapewniamy stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz specjalistycznych części zamiennych. Współpracujemy z wieloma światowej klasy producentami podzespołów rajdowych.

Sponsoring

Mamy zaszczyt i przyjemność wspierać Radosława Zawrotniaka, srebrnego medalistę igrzysk olimpijskich w Pekinie drużynowo w szpadzie.

Skontaktuj się z nami
Zamknij