Bełtowski Klasyczne

Przewiń w dół

O firmie

Firma Bełtowski swoją działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczęła w 1984 roku w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 169A.

Pierwsze lata działalności firmy to obsługa serwisowa i naprawa samochodów zachodnich. Był to okres popularności „Garbusów” i Golfów pierwszej generacji. W 1986 roku firma stała się specjalistycznym punktem obsługi samochodów marki VW i Audi.

Ponad 30-letnie doświadczenie firmy Bełtowski w branży motoryzacyjnej pozwala na oferowaniu Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie sprzedaży samochodów. Zapewniamy Państwu profesjonalny i nowoczesny serwis mechaniczny z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów, a pracownicy służą Państwu fachową poradą techniczną.

 • 1984 rok założenia
 • 32 lata doświadczenia

Renowacja i sprzedaż samochodów

Samochodami grupy V.A.G. zajmujemy się od przeszło 30 lat, a z youngtimerami tych marek do czynienia mamy od prawie dekady. Znajomość branży, budowy poszczególnych modeli oraz własne doświadczenia umożliwiają nam podjęcie się renowacji praktycznie każdego modelu grupy V.A.G. tak przy użyciu oryginalnych części, jak i najwyższej jakości zamienników. Do pracy podchodzimy z pasją, jesteśmy wielkimi fanami swojej pracy i wkładamy w nią całe serce.

Posiadamy w sprzedaży egzemplarze już przez nas odnowione. Wszystkie oferowane samochody mają zbadaną przez nas przeszłość i zostały pieczołowicie odnowione.

Skontaktuj się z nami

Skup samochodów klasycznych

Jeżeli jesteś właścicielem klasycznego samochodu, napisz do nas! Oferujemy skup samochodów klasycznych grupy VAG i innych producentów (najchętniej polskich lub innych niemieckich: BMW, Mercedes-Benz, Porsche).

Jesteśmy szczególnie zainteresowani samochodami klasycznymi z grupy VAG:

 • od pierwszego właściciela,
 • z kompletnymi dokumentami,
 • z udokumentowaną przeszłością,
 • w oryginalnym stanie (bez tuningu),
 • w fabrycznie najwyższej wersji.

Jeżeli jesteś właścicielem nietypowego klasyka, opisz go w mailu do nas, najlepiej z dołączonymi zdjęciami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Bełtowski Klasyczne

 • Adres

  ul. Góra Libertowska 10
  30-444 Kraków
  +48 12 252 30 70
  klasyczne@beltowski.pl

 • Godziny otwarcia

  Pon. - Pt.: 10.00 – 19.00
  Sob.: 8.00 – 16.00

Zamknij obiekt

Grazioso Apartamenty